RednaWorld Redna Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı
ANASAYFA
HOMEPAGE
HAKKIMIZDA
ABOUT US
EV PROJELERİ
HOME PROJECTS
ÜYE OL
SIGN UP
ÜYELER
MEMBERS
İLETİŞİM
CONTACT US
SATILIKLAR
FOR SALE
KİRALIKLAR
FOR RENT
İLAN VER
SELL
REDNAWORLD HAKKINDA
ABOUT REDNAWORLD
RednaWorld, “Emlakçılıkta Evrensel Değerler” ilkesiyle gelişen gereksinimlere yanıt vermek, gayrimenkule yatırım yapmak isteyenlere akılcı, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla kuruldu.
Kısa zamanda gayrimenkul sektörünün lider markalarından biri haline gelen RednaWorld, tamamen ücretsiz www.rednaworld.com sitesinde alıcı ve satıcılara, Emlak firması sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına doğru destek ve hizmeti doğru zamanda vererek, emlak ve gayrimenkul konusunda tüm ihtiyaçlara güvenilir sınırlar içerisinde destek vermektedir.

RednaWorld, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası, her zaman güncel geniş portföyü, gayrimenkul alım-satım-kiralama öncesi ve sonrası danışmanlığı ile kısa sürede tanınmış, emlak sektöründe güvenilirliliği ve hizmet kalitesi ile isim yapmış bir firmadır.

RednaWorld müşteri taleplerini iyi analiz ederek, müşterilerine istenilen kriterler dışında yer göstermemeyi şirket politikası haline getirmiş, böylece müşterilerinin boşa zaman kaybetmesini önlemiştir.
Gayrimenkul konusunda bir danışmana ihtiyacınız olduğunda RednaWorld, güler yüzlü ve her zaman “siz odaklı” hizmet anlayışı ile yanınızda olacaktır.

VİZYONUMUZ:
Beklentilere; kalite ve estetikten ödün vermeden en kısa zamanda ve eksiksiz, profesyonel çözümler sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

MİSYONUMUZ:
• Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan,
• Sektörünü iyi tanıyan,
• Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen,
• Profesyonel insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan,
• Güvenilir,
• Sektörün değer zincirinin her alanında verimli ve kârlı hizmet vermeyi hedefleyen bir şirket olmaktır.

WEB SİTE PROGRAMLAMA:
Ekibimiz müşterilerinin internetin sınırsız olanaklarından faydalanmaları için çalışıyor ve firmalara aşağıdaki hedefler doğrultusunda hizmet sunuyor:
- Şirketinizin pazar payını arttırmak
- Marka tanınırlığını ve Firma imajını kuvvetlendirmek
- Uluslararası ve bölgesel pazarlara açılabilmek
- 7/24 tanıtım ve hizmet sunabilmek

Ekibimiz sanat ve tekniği bir araya getirerek, internet'te profesyonel tanıtım ve pazarlama için müşteriye en uygun çözümü sunar.
Tasarımlarımız, dinamik uygulamalarımız ve özgün pazarlama fikirlerimiz ile Internet dünyasında ihtiyaç duyulan her türlü tanıtım ve pazarlama hizmetlerini sunmaktayız.

Bir web sitesi hazırlamak sadece tasarımı tamamlayıp internette yayınlamakla biten bir çalışma değildir. Tasarımın yanında teknik desteğe de ihtiyaç duyan bir çalışmadır. Biz internet ve web hizmetlerini hem teknik hem de sanat yönünden değerlendirip gerçekleştiren özel bir ekibiz.
Bunlara ilaveten web sitesinin bulunabilirliği müşterimiz kadar bizim için de önem taşımakta. Web tasarım projelerini gerçekleştirirken sitelerin arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya özellikle itina göstermekteyiz. Bir çok kişi tarafından keşfedilip ziyaret edilen bir web sitesi müşterimizi memnun ettiği kadar bizi de aynı oranda memnun edecektir.

En yeni bilişim teknolojilerini, donanım altyapısını da güncel tutarak kullanmayı hedefleyen ekibimiz, müşterilerine “dünya standartlarında elektronik tanıtım ve pazarlama çözümlerini sunmak” ilkesini görev kabul etmiştir. Kalite standartlarını bu hedef doğrultusunda devamlı yükselten ve geliştiren ekibimiz, ULUSLARARASI bir çok önemli kuruluşun web sitelerini ve sunumlarını yaptırdığı profesyonel danışmanlar haline gelmiştir.
Ekibimiz müşteri seçiminde nicelik yerine niteliğe önem verir. Amaç nitelikli ve doğru projelerin altına imza atarak müşterilerimizin istedikleri sonuçlara ve daha fazlasına ulaşmalarını sağlamaktır.

RednaWorld, günümüz teknolojisi ile uyumlu fakat sıkıcılıktan uzak tasarımlara imza atmak için hizmet sektörüne girmiş bir ekiptir.
Ekibimiz firmanıza kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp, kendi kimliğine ve kültürüne özgü web tasarımıyla firmanın tanıtımını web ortamında en iyi ve en çarpıcı şekilde yapar.
Profesyonel ekibimiz, her an yardımınıza hazır, dinamik ve her zaman yaptığı işin heyecanını içinde duyan amatör bir ruha sahiptir.

Bünyesinde Dünyanın en ünlü Programcı’larını barındıran RednaWorld, özellikle Uluslararası camiada alt yapısı güvenle kullanılan bir tasarım ekibidir.
RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı  RednaWorld Redna Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı
RednaWorld Redna Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı
Copyrights 2010 RednaWorld.com (c) All Right Reserved. info@rednaworld.com
RednaWorld bir Net Gayrimenkul Paz. İnş. Taah. Dan. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Tescilli Markasıdır.
Webmaster by RednaWorld

nike cortez nike air max 2016 polo ralph lauren sale louis vuitton riem nike air max 2016 goedkoop beats by dre kopen nike roshe run timberland schoenen beats by dre goedkoop nike air max goedkoop polo ralph lauren outlet air max goedkoop jordans kopen

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk air jordan ireland new balance ireland

mbt skor nike sverige louboutin skor hollister sverige polo ralph lauren skjorta woolrich jacka dam canada goose jacka woolrich jacka parajumpers rea ray ban rea canada goose rea michael kors rea nike free run dam new balance skor moncler jacka nike shox barbour jacka uggs rea